na objednávku Detská deka pléd - Powder Pink Elodie Details Babyvillage.sk

Detská deka pléd - Powder Pink Elodie Details - popis produktu


Unikátna detská deka pre najmenších členov rodiny. Pletená deka je veľmi jemná priedušná preto ju môžete ju použiť v teplých letných mesiacoch alebo aj ako prehoz cez fusak v zime. Na výber máte zo štyroch príjemných zemitých farieb. 


Vlastnosti Detská deka pléd - Powder Pink od Elodie Details

Rozmery: 75x100 cm

Zloženie: 100% bavlna

Ostatné: vyhovuje európskym bezpečnostným štandardom EN-71

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Detské deky tvoria neodmysliteľnú súčasť výbavy pre bábätká aj väčšie deti. A začína to hneď po narodení. Deky pre novorodencov využijete už pri odchode z nemocnice. Deky pre bábätká by mali byť multifunkčné. Nemali by byť len pekné, no mali by aj zahriať, či ochrániť pred slniečkom. A niekedy ju môžete využiť aj na piknik :-). Asi najdôležitejšou zo všetkých je deka do kočíka, či autosedačky. Detská deka vás a vaše dieťa bude sprevádzať už od jeho narodenia.

Široká ponuka produktov od Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Detská deka pléd - Powder Pink Elodie Details

  • Značka: Elodie Details
  • Model: Powder Pink
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 25,90€
  • Bez DPH: 21,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!