New Rukavice pre deti - Midnight Fly 1-3r Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Rukavice pre deti - Midnight Fly 1-3r Elodie Details


Detské rukavice od Elodie Details sú funkčným módnym doplnkom. Sú odolné voči snehu a dažďu a zahrejú zmrznuté pršteky. K dispozícií sú dve veľkosti. Menšie pre deti vo veku 0 - 12 mesiacov a väčšie pre deti vo veku 12 - 36 mesiacov. 

Rukavice pre deti vo veľkosti 0 - 12 mesiacov sú bez palčekov a sú spojené šnúrkou, ktorá zabraňuje ich pádu a strate.

Rukavice pre deti vo veľkosti 12 - 36 mesiacov sú s palčekom a bez šnúrky (väčšie deti sú šikovnejšie :-) Sú vybavené zipsom až k palcu, ktorý vám pomôže pri obliekaní. Suchý zips okolo zápästia zabezpečí, aby rukavice dobre držali a neskĺzavali.

Vlastnosti produktu Rukavice pre deti - Midnight Fly 1-3r Elodie Details

  • Zloženie: vrchná časť - 100% polyester, podšívka - 100% polyester, výplň - 100% polyester 

Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Rukavice pre deti - Midnight Fly 1-3r Elodie Details Babyvillage.sk

  • 25,90€
  • Bez DPH: 21,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!