Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
New Podbradník pre deti - Chocolate Elodie Details

Podbradník pre deti - Chocolate Elodie Details - popis produktu


Tento nádherný podbradník od Elodie Details je nevyhnutnosťou. Je nielen dostatočne veľký, aby uchránil oblečenie vášho dieťatka, no aj štýlový.  Na prednej strane sa nachádza vrecko, ktoré pomôže zachytiť prípadné padajúce jedlo alebo tekutiny. Na zadnej strane sa nachádza suchý zips, ktorý uľahčuje nasádzanie. Je vyrobený z Quick Dry materiálu, ktorý umožňuje jednoduché čistenie a rýchle vysušenie. Ak sa zašpiní, stačí ho jednoducho opláchnuť. Povrch je potiahnutý pogumovanou vrstvou, bez PVC.
Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Vlastnosti detského podbradníka Chocolate od Elodie Details

Materiál: 100% certifikovaný Oeko - Tex polyester (bez použitia PVC)
Rozmery: dostatočne veľký, zakrýva aj ramená dieťaťa
Čistenie: stačí jednoducho utrieť alebo vyčistiť pod tečúcou vodou, pri väčšou znečistení možné prať v práčke na 40 stupňov
Manipulácia a prispôsobenie: mäkký suchý zips v zadnej časti na krku
spĺňa prísne európske bezpečnostné štandardy EN-14350;
Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložku, pláštenku, deku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlík, retiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Podbradník pre deti - Chocolate Elodie Details

  • 19,90€
  • Bez DPH: 16,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!