Podbradník Dry Bibs - Powder Pink Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Podbradník Dry Bibs - Powder Pink Elodie Details


Detské slintáčiky od Elodie Details sa veľmi rýchlo stali hitom. Okrem toho, že sú štýlové, sú aj veľmi praktické. Patentky v zadnej časti uľahčujú jeho nasadzovanie a umožňujú nastaviť dve veľkosti. Tento detský podbradník môžete využiť ako slintáčik, ktorý vám pomôže zvládnuť slintanie vášho drobca, no môžete ho tiež použiť ako klasický podbradník, ktorý pohltí tekutiny. Navyše zahreje okolo krku, takže ho kľudne môžete použiť aj ako módny doplnok. A čo je nemenej dôležité, podbradník je neuveriteľne krásny a unikátny. Takže robenie neporiadku počas jedenia bude od teraz neuveriteľne štýlové :-)

Vlastnosti detského slintáčika Dry Bibs Powder Pink od Elodie Details

  • Materiál: 95% certifikovaný Oeko - Tex polyester, 5% elastan (bez PVC)
  • Čistenie: možné prať v práčke na 40 stupňov
  • Manipulácia a prispôsobenie: dve patentky v zadnej časti na krku

Ošetrovanie: 


Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Podbradník Dry Bibs - Powder Pink Elodie Details Babyvillage.sk

  • 14,90€
  • Bez DPH: 12,42€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!