Osuška pre deti - Watercolor Wings Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Osuška pre deti - Watercolor Wings Elodie Details


Osušky od Elodie Details sú vyrobené z kvalitného savého froté z jednej a luxusne mäkkého velúru z druhej strany.  Osuška pre deti s kapucňou je príjemná na dotyk a po kúpeli drobca zahreje. Okrem kúpeľne ju môžete použiť aj pri bazéne alebo pri mori. Navyše, detské osušky od Elodie Details vás ohúria originálnym dizajnom. Vaše dieťa si ju určite obľúbi. 

 Vlastnosti detskej osušky s kapucňou Watercolor Wings od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • zloženie: 95% bavlna, 5% polyamid
  • rozmery: 80 x 80 cm

Ošetrovanie: 


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Osuška pre deti - Watercolor Wings Elodie Details Babyvillage.sk

  • 42,00€
  • Bez DPH: 35,00€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!