Osuška pre deti - Chocolate Bow Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Osuška pre deti - Chocolate Bow Elodie Details


Unikátne osušky od Elodie Details v nádherných prevedeniach si vaše ratolesti obľúbia. Na jednej strane je použité kvalitné a výborne savé froté, na druhej strane luxusne mäkký velúr. Zabaľte po kúpaní vášho drobca do tejto rozkošnej osušky s kapucňou a doprajte mu perfektnú kombináciu funkčnosti a komfortu. Okrem kúpeľne ju môžete použiť aj pri bazéne alebo pri mori. Navyše, detské osušky od Elodie Details vás ohúria originálnym dizajnom. 
Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Vlastnosti detskej osušky s kapucňou Chocolate Bow od Elodie Details

zloženie: 100% bavlna
rozmery: 80 x 80 cm
V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložku, pláštenku, deku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlík, retiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Osuška pre deti - Chocolate Bow Elodie Details Babyvillage.sk

  • 39,90€
  • Bez DPH: 33,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!