-50% Detský pletený šál hug - terakota Tinycottons - výpredaj Tinycottons

Popis produktu Detský pletený šál hug - terakota Tinycottons - výpredaj


Tinycottons unisex pletený detská šál na zimu s motívom rúk dokonale ochráni vášho drobca pred chladným vetrom a snehom. A samozrejme je aj výnimočným a dizajnovým doplnkom. Detské oblečenie, to nie sú len mikiny, tepláky, či šaty. Rovnako dôležité sú aj doplnky, napríklad detské čiapky, či šálu na zimu. A teraz v zľave za výhodnú cenu!

Vlastnosti pleteného detského šálu Hug - Terakota od Tinycottons 

Veľkosť: one size

Zloženie: 70% bavlna, 30% extra jemná merano vlna

Ošetrovanie:

  • Perte ručne
  • Žehlite na nízkych teplotách
  • Nepoužívajte bielidlo


Tinycottons ponúka kvalitné, dizajnové a nápadité oblečenie pre deti. Nohavice, mikiny, sukne, tričká, košele, čiapky a dokonca aj pančuchy a ponožky sú nezameniteľné a jedinečné.


Rodinnú firmu Tinycottons založili v decembri 2012 Barb Bruno a Gerard Lazcano v Barcelone. Vytvorili značku s kvalitnými výrobkami vyrobenými v Európe. Aj keď sa zamerali na detské produkty, značku sa rozhodli budovať rovnako, ako to robia “dospelácke“ značky.  Štýlovo a odvážne. So silným imidžom a príbehom za každou kolekciou.

Cieľom tejto značky detského oblečenia je vytvoriť kvalitný a dlhotrvajúci produkt, ktorý si vaše deti zároveň veľmi obľúbia. Kvalita je pre Tinycottons tou najdôležitejšou vecou. A taktiež férovosť a rešpekt k životnému prostrediu. Bavlnené tkaniny sú najmä z recyklovaných materiálov.

Nezanedbateľný vplyv má na Tinycottons aj mesto, v ktorom značka vznikla. Kozmopolitná Barcelona, mesto plné kultúry, umenia, zelených plôch, parkov dáva množstvo podnetov na neustále zlepšovanie sa.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detský pletený šál hug - terakota Tinycottons - výpredaj Babyvillage.sk

  • 39,00€
  • 19,50€(ušetríte 19,50€)
  • Bez DPH: 16,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!