New na objednávku Klip na cumlík - I Love Mom Kikadu

Klip na cumlík - I Love Mom Kikadu - popis produktu


Ak aj vy máte pocit, že na cumlíky pôsobí gravitačná sila o čosi viac ako na iné predmety, tak bol tento krásny klip od značky Kikadu vytvorený presne pre vás. Klip je vyrobený z dreva a ladený do príjemných jemných farieb. Je skvelým pomocníkom rovnako ako krásnym doplnkom. 


Vlastnosti produktu Klip na cumlík - I Love Mom Kikadu

Rozmery: 24 x 3,5 cm  


Kikadu pri výrobe doplnkov a hračiek myslí naozaj na všetko 

Značka Kikadu GmbH vznikla pre to, aby pomohla udržateľným a ekologickým materiálom priblížiť sa každodennému životu ľudí a urobila tak radosť nie len nám, ale tiež nášmu životnému prostrediu.


Riadiac sa myšlienkou udržateľnosti a ekológie Kikadu vytvára doplnky a hračky, ktoré vašim deťom urobia radosť nie len teraz, ale čo je dôležité, nezabúdajú ani na ich budúcnosť. Prioritou totiž nie je len vyčariť drobcom úsmev na tvári, ale tiež ochraňovať prírodné zdroje potrebné pre to, aby tento úsmev zotrval po celý život. Krédo, ktorým sa Kikadu riadi pri výrobe svojich produktov je dlhotrvácnosť, na ktorú sa v dnešnom konzumnom svete často pozabúda.
Všetky výrobky od značky Kikadu sú vyrobené v jedinej továrni so sídlom na Srí Lanke. Ľuďia, ktorí tu pracujú majú primeraný pracovný čas i plat. Zamestnanci taktiež dostávajú poukazy, na to aby sa ich deti mohli vzdelávať. Kikadu sa teda rovnako podieľa na zmene prístupu k zamestnancom, ktorí sú továrňami so sídlom v Ázii často vykorisťovaní.


V skratke - kvalita, udržateľnosť, fair-trade, transparentnosť a zároveň krása - to sú slová, ktoré vystihujú značku Kikadu.

Kvalitné hračky a doplnky pre šťastnú budúcnosť všetkých detí.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Klip na cumlík - I Love Mom Kikadu

  • Značka: Kikadu
  • Model: I love mom Kikadu
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 13,55€
  • Bez DPH: 11,29€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!