Klip na cumlík - Tender Blue Elodie Details

Klip na cumlík - Tender Blue Elodie Details - popis produktu


Klip na cumlík od Elodie Details je taktiež aj dizajnovým doplnkom. Dudlíky spolu s klipom môžu doplniť detské oblečenie a podčiarknuť jeho výnimočnosť.  Retiazka na cumlík je proste nevyhnutnosťou.

Aj vy máte pocit, že na detské cumlíky pôsobí väčšia gravitačná sila ako na iné veci? :-) Aj vy zdvíhate upadnutý cumlík zo zeme asi tak 1000 krát denne? Riešením pre tento problém je klip na cumlík. Tie od Elodie Details nie len zabránia strate, či jeho upadnutiu, ale majú navyše aj jedinečný dizajn. Klip je tak aj doplnkom oblečenia. Praktickosť a univerzálnosť je zabezpečená jednoduchým silikónovým pútkom, ktorým jednoducho prichytíte väčšinu cumlíkov na trhu. K oblečeniu, kočíku, či fusaku prichytíte klip na dudlík kovovým klipom. Ako je u Elodie Details zvykom, aj klipy na cumlík spĺňajú tie najprísnejšie európske štandardy (EN-12586 a EN-14000).

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Klip na cumlík - Tender Blue Elodie Details

  • 9,90€
  • Bez DPH: 8,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!