na objednávku Kojenecký čepček - Mineral Green Elodie Details

Kojenecký čepček - Mineral Green Elodie Details - popis produktu


Bonetka alebo detský čepček je krásnym a praktickým doplnkom každého bábätka. Roztomilá čiapočka so šnúrkami ochráni pred vetrom a chladom.

Detské oblečenie netvoria len nohavicetričkámikiny či šaty. Netreba zabudnúť ani na doplnky, akými sú napríklad detské čiapky, ktoré na jednej strane doplnia outfit a na druhej strane by mali byť aj funkčné a pohodlné.

 

Vlastnosti produktu Kojenecký čepček – Mineral Green Elodie Details

Materiál:  25% viskóza, 40% vlna, 25% nylon, 10% kašmír


Detské oblečenie netvoria len nohavicetričkámikiny či šaty. Netreba zabudnúť ani na doplnky, akými sú napríklad detské čiapky, ktoré na jednej strane doplnia outfit a na druhej strane by mali byť aj funkčné a pohodlné. A presne takými sú čiapky pre deti od Elodie Details. Môžete si vybrať zimné čiapky pre deti, no k dispozícii sú aj čiapky vhodné na teplejšie dni.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details


Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Kojenecký čepček - Mineral Green Elodie Details

  • Značka: Elodie Details
  • Model: Mineral Green
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 29,90€
  • Bez DPH: 24,92€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!