Klobúčik na leto - Vanilla White Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Klobúčik na leto - Vanilla White Elodie Details


Určite netreba pripomínať, že v letných mesiacoch je ochrana detskej hlavičky veľmi dôležitá. Slniečko vie byť kamarát, no niekedy sa pred ním treba aj chrániť. Dokonale prepracovaný klobúčik je možné nosiť na viac spôsobov. Jeho široký okraj si môžete ohnúť. Keď je slniečko veľmi ostré, okraj necháte spustený. Predĺžený zadný okraj chráni aj krk vášho dieťatka. A keď pofukuje vetrík, klobúk môžete šnúrkou zaviazať pod krkom, aby ho náhodou vetrík nesfúkol z hlávky.

Zloženie: 100% bavlna.

Ochrana SPF30
Upozornenie: perte na 40 stupňov, možnosť sušiť v sušičke.

Veľkosti:

Vek 

Obvod 

0 - 6 m

42 cm

6 - 12 m

45 cm

12 - 24 m

48 cm

24 - 36 m

52 cm

 

Klobúk Vanilla Whitet Elodie Details je pre deti dôležitým doplnkom počas letných dní

Detské oblečenie netvoria len nohavice, tričká, mikiny či šaty. Netreba zabudnúť ani na doplnky, akými sú napríklad detské čiapky, ktoré na jednej strane doplnia outfit a na druhej strane by mali byť aj funkčné a pohodlné. A presne takými sú čiapky pre deti od Elodie Details. Môžete si vybrať zimné čiapky pre deti, no k dispozícii sú aj čiapky vhodné na teplejšie dni.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Klobúčik na leto - Vanilla White Elodie Details Babyvillage.sk

  • 32,00€
  • Bez DPH: 26,67€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!