Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
-52% Bavlnená detská čiapka - Gilded Petrol (new) Elodie Details

Bavlnená detská čiapka - Gilded Petrol (new) Elodie Details - popis produktu


Elodie Details bavlnené detské čiapky, na výrobu ktorých boli použité jemné prírodné mikrovlákna, sú vhodné ako čiapky na zimu, no využijete ich aj na jar a jeseň. Práve kvalitné a prírodné materiály zabezpečujú ich priedušnosť a odvádzajú vlhkosť. Bavlna v kombinácii s Modal-om je zárukou mäkšieho a hladšieho povrchu. Čiapky pre deti sú tak pružnejšie a odolnejšie voči zmršťovaniu. Bavlnená čiapka si tak drží tvar a nebledne. Čiapka je vhodná pre dievčatá aj chlapcov (unisex). Luxusný vzhľad dodávajú čiapke prepracované detaily.

Zloženie bavlnenej čiapky Elodie Details: Modal 46%, Bavlna 46%, Spandex 8%

Obvod čiapočky:

0-6

33 cm

6–12

39 cm

12-24

42 cm

24-36

47 cm

Bavlnená detská čiapka Gilded Petrol (new) Elodie Details je dôležitým doplnkom oblečenia

Detské oblečenie netvoria len nohavicetričkámikiny či šaty. Netreba zabudnúť ani na doplnky, akými sú napríklad detské čiapky, ktoré na jednej strane doplnia outfit a na druhej strane by mali byť aj funkčné a pohodlné. A presne takými sú čiapky pre deti od Elodie Details. Môžete si vybrať zimné čiapky pre deti, no k dispozícii sú aj čiapky vhodné na teplejšie dni.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details


Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Bavlnená detská čiapka - Gilded Petrol (new) Elodie Details

  • 22,90€
  • 11,00€(ušetríte 11,90€)
  • Bez DPH: 9,17€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!