Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
Bavlnená detská čiapka - Gilded Midnight Bells Elodie Details

Bavlnená detská čiapka - Gilded Midnight Bells Elodie Details - popis produktu


Elodie Details bavlnené detské čiapky, ktoré sú vhodné aj pre dospelých. Na ich výrobu boli použité jemné prírodné mikrovlákna. Vďaka tomuto materiálu sú čiapočky vhodné na zimu ale aj jar alebo jeseň. Bavlna v kombinácii s Modalom zabezpečuje jej pružnosť a odolnosť, pekne drží tvar a zachováva farbu.

Na výber sú rôzne farby a vzory, takže si určite vyberiete vhodnú čiapočku pre chlapca aj dievčatko. Novinkou je veľkosť od 3 rokov, ktorá pekne sadne starším deťom aj dospelým. Zladiť sa tak môže celá rodina.


Zloženie bavlnenej čiapky Elodie Details: Modal 46%, Bavlna 46%, Spandex 8%


Obvod čiapočky:

0 – 6 m

33 cm

6 – 12 m

39 cm

1 – 2 r

42 cm

2– 36 r

47 cm

3 – 100 r

51 cm

Bavlnená detská čiapka Gilded Midnight Bells Elodie Details je dôležitým doplnkom oblečenia

Čiapky sú neoddeliteľnou súčasťou detského šatníka. Okrem praktickej funkcie môžu byť aj krásnym doplnkom celého outfitu. K čiapočke môžete doladiť zimné rukavičkydekubatoh, u malých detí cumlík a klip na cumlík alebo fusak. A ak by ste potrebovali čiapku na tuhšie zimy, Elodie Details má v ponuke aj krásne teplučké ušianky v nádherných farbách.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details


Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkklip na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Bavlnená detská čiapka - Gilded Midnight Bells Elodie Details

  • 22,90€
  • Bez DPH: 19,08€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!