Bavlnená detská čiapka - Mineral Green Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Bavlnená detská čiapka - Mineral Green Elodie Details


Detské bavlnené čiapky sú pravdepodobne najobľúbenejším produktom od Elodie Details.  Sú vhodné pre deti aj pre dospelých. K dispozícii je 5 veľkostí, pričom tá najväčšia je vhodná pre deti a dospelých od 3 do 100 rokov.  Takže môžete túto detskú čiapku parádne využiť na zladenie sa s vašimi drobcami. Či už je to kombinácia mama a dcéraotec a syn alebo sa môže zladiť celá rodina. 


Čiapky na zimu od Elodie Details z kolekcie Jeseň – zima 2019 prešli menšou dizajnovou zmenou. Legendárna korunka v logu bola nahradená jednoduchý a decentným názvom ELODIE. Podľa nás sú tým pádom bavlnené čiapky ešte elegantnejšie. 


Na výber sú rôzne farby a vzory, takže si určite vyberiete vhodnú čiapočku pre chlapca aj dievčatko. Šedá farba vzoru Mineral Green ho na prvý pohľad predurčuje pre chlapcov. No pri vhodnej kombinácii s ružovými alebo žltými doplnkami (napríklad fusak, deka) sa hodí aj malým princeznám.


Na výrobu detských čiapok Elodie Details boli použité jemné prírodné mikrovlákna. Vďaka tomuto materiálu sú môžete čiapku používať praktický celý rok (okrem letných mesiacov). Bavlna v kombinácii s Modalom zabezpečuje jej pružnosť a odolnosť, pekne drží tvar a zachováva farbu.


Vlastnosti produktu Detská bavlnená čiapka - Mineral Green Elodie Details


Zloženie bavlnenej čiapky Elodie Details: Modal 46%, Bavlna 46%, Spandex 8%


Obvod čiapočky:


0 – 6 mesiacov

33 cm

6 – 12 mesiacov

39 cm

1 – 2 rokov

42 cm

2– 36 rokov

47 cm

3 – 100 rokov

51 cm

Bavlnená detská čiapka Mineral Green Elodie Details je dôležitým doplnkom oblečenia

Čiapky sú neoddeliteľnou súčasťou detského šatníka. Okrem praktickej funkcie môžu byť aj krásnym doplnkom celého outfitu. K čiapočke môžete doladiť zimné rukavičkydekubatoh, u malých detí cumlík a klip na cumlík alebo fusak. A ak by ste potrebovali čiapku na tuhšie zimy, Elodie Details má v ponuke aj krásne teplučké ušianky v nádherných farbách.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details


Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkklip na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Bavlnená detská čiapka - Mineral Green Elodie Details Babyvillage.sk

  • 22,90€
  • Bez DPH: 19,08€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!