LITTLE LIGHTS

LITTLE LIGHTS 

Zoznámte sa s malými svetlami. Je to malá rodinná továreň z Krakova, ktorá vyrába lampy pre rodiny po celom svete.


Ich príbeh sa začal výrobou vlastnej lampy – spiacej líšky. Pri vytváraní prvého projektu chceli, aby lampa bola roztomilým zvieratkom povaľujúcim sa pri posteli. Ich snom bolo, aby toto milé zvieratko okrem krásnej podoby dokonale plnilo aj funkciu svetielka - naplnilo by miestnosť príjemným teplým svetlom - ideálne na čítanie a spanie.


Vybrali si borovicové drevo a z neho sú vyrobené všetky ich svietidlá. Vôňa, textúra, história, ktorú nesie, je niečo, čo ich robí jedinečnými. Niečo nepolapiteľné, čo udrží u lampy Little Lights dlhú životnosť. Nie je to len krásny a užitočný predmet - je to suvenír, ktorý zostane v rodine roky a dúfaju, že aj celé generácie.


Značka Little Lights sú tiež ľudia, ktorí vkladajú svoje srdce a talent do všetkých fáz vytvárania lámp. Každá z nich prejde dlhú cestu, kým sa dostane do vašich rúk. Brúsia, natierajú, väčšinu prác robia ručne s dôrazom na každý detail. Dokončujú malé oči, natierajú nosy, leštia okná a rebríky - to všetko, aby bolo každé Little Lights svetlo jedinečné.


Pre nich je dôležité stimulovať našu predstavivosť a ísť za svojimi snami. Chcú do domovov priniesť viac farieb, radosti a tepla. Vytvorte útulnú a nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá navždy zostane súčasťou skvelých spomienok z detstva.


Každá lampa Little Lights je jeden vyslovený sen, ktorý sa im podarilo splniť.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:
T-Rex zelený lampička - Little lights -50%

T-Rex zelený lampička - Little lights

Svietidlá Little Lights sú vybavené stmievačom, takže intenzitu svetla si môžete sami nastaviť. Vypí..

160,00€ 80,00€ Bez DPH: 66,67€

Vesmírna raketová lampička - Little lights -50%

Vesmírna raketová lampička - Little lights

Svietidlá Little Lights sú vybavené stmievačom, takže intenzitu svetla si môžete sami nastaviť. Vypí..

165,00€ 82,00€ Bez DPH: 68,33€